motoran-10-yil-01

Güçlü finansman yapısı, geniş kadrosu ve modern AR-GE anlayışı ile Türkiye’nin en kuvvetli motosiklet markalarından biri olan Motoran, yarattığı sinerji ile 10 yıl içinde motosiklet ve scooter sektörünün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

motoran-turkiye-01

Bizler, Motoran ailesi olarak başarının temelinde sağlıklı ve dürüst ticari ilişkilerin yattığına inanıyoruz. Bu gerçekten yola çıkarak bayi ve servis ağımızı titizlikle oluşturduk, geliştirdik.

Aynı titizliği üretimini yaptığımız motosiklet ve scooterların seçiminde de gösterdik. Üretimde, kaliteden asla taviz vermedik. EEC BELGELİ (Avrupa kalite belgeli) ürünlerimiz, Türkiye pazarında olduğu gibi, Avrupa pazarında da satışa sunulmaktadır. Bayi ve servislerimize sağladığımız, kaliteli ürün ve yedek parça hizmetinin, aynı şekilde tüketicilere de yansıyacağına inanarak, Motoran markasına uzun vadeli bir bağımlılık yaratmayı kendimize misyon edindik.

Motoran ailesi olarak hedefimiz, rekabetin ön plana çıktığı Türkiye motosiklet ve scooter pazarında sizlerle birlikte en iyi hizmeti sağlayarak uzun soluklu bir bayi-servis ve tüketici ilişkisi oluşturmaktır. Bu yolda ürünlerimizle hayatınıza bir değer daha katmayı arzuluyoruz. Tüm destek, özveri ve gücümüzü sizlere sağlayacağımızı buradan duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

motoran-once-kalite-01